SAMP Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Kennedy
CO Администратор
CO Администратор
Posts : 10
Join date : 2020-09-04

Барање унбан на форум. Empty Барање унбан на форум.

Пон Сеп 07, 2020 2:43 am
Доколку барате унбан на форум треба да испратите подоле даден формулар потполнет во овој борд.

Правила пред да барате унбан.

1. Доколку сте банирани поради учтива причина, дадена во Правила на форум, не испраќајте барање за унбан, направете нов акаунт поради она што нема да добиете унбан.

2. Доколку барате унбан на DISCORD не го поставувајте тема тука, пратете PM на некој од ХЕАДи на форум и чекајте чекајте да добиете одговор.

Код:
Точен nick на акаунтот:
Време траење на бан:
Зошто мислите дека треба да сте унбан?

Насловот на темата треба да гласи само со ваш NICKNAME.
Вратете се на почетокот
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот