SAMP Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
darkotodosov
Почетник
Почетник
Posts : 1
Join date : 2020-09-07

NewCity RPG Macedonia | 12.09.2020 Empty NewCity RPG Macedonia | 12.09.2020

Пон Сеп 07, 2020 3:19 am
Поздрав дечки, Ве известуваме дека пристина официјалната IP од серверот NewCity воедно и форумот.
Следете го активно форумот наскоро ќе има апликации за GM / Leader исто така неколку битни информации во врска со отварањето.
Address: 176.57.188.27:7778
Mode: NewCity v9.2.5
Вратете се на почетокот
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот